Новини

У конкурсі на заміщення посади держслужби — один учасник. Чи можна призначити раніше закінчення строків оскарження?
05.07.2019

 З газети  "Бухгалтерія: бюджет"№25

Статтею 22 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII (далі — Закон про держслужбу) передбачено, що зайняття посад держслужби відбувається шляхом конкурсного добору. Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби затверджено постановою КМУ від 25.03.2016 р. № 246 (далі — Порядок № 246).

І Законом, і Порядком № 246 передбачено право учасників конкурсу на оскарження рішення конкурсної комісії протягом 10 к. дн. з дня отримання претендентом письмового повідомлення про результати конкурсу. При цьому рішення про призначення переможця приймається після закінчення строку оскарження (ч. 3 ст. 31 Закону про держслужбу).

Скорочення цього строку законодавством не передбачено за жодних обставин. Навіть якщо участь у конкурсі брав один учасник, отримав перемогу і задоволений результатом. На цьому, зокрема, наголошує НАДС у листі від 19.06.2019 р№ 4098/13-19.

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку