Новини

Лише у виняткових випадках працівник може висловити своє бажання про отримання відпусткних у інші терміни
03.07.2019

Директорат норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики в листі від 14.06.2019 р. № 920/0/206-19 повідомив: відповідно до ст. 10 Закону України «Про відпустки» черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником, або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації , чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективним органом. Графік доводиться до відома всіх працівників. При  складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

Щорічна відпустка працівнику має надаватись згідно із затвердженим графіком відпусток і оплачуватися не пізніше, ніж за три дні до її початку відповідно до ст. 115 Кодексу законів про працю України та ч. 1 ст. 21 Закону України «Про відпустки».

Лише у виняткових випадках, у разі настання обставин, які зумовили використання працівником щорічної відпустки чи її частини у стислі терміни, коли неможливо оплатити відпустку у вищезазначені строки, в заяві працівник може висловити своє бажання про отримання заробітної плати за таку відпустку у терміни, визначені між ним та роботодавцем.  

Календар бухгал­тера
30.09.19

Звіт про контрольовані операції за 2018 рік

Плату за землю за серпень 2019 року

Акцизний податок за серпень 2019 року

Рентну плату за користування радіочастотним ресурсом за серпень 2019 року

Рентну плату за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини за серпень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку