Новини

​Мінфін визначив форму та порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового ТЗ, що не є акцизними складами пересувними
02.07.2019

Мінфін наказом від 08.05.2019 № 188 затвердив: 

  • форму заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними;
  • Порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.

Заявки складають СГ, які не є розпорядниками акцизних складів та здійснюють переміщення на митній території України власного пального або спирту етилового для потреб власного споживання чи промислової переробки (далі - власник).

Заявку складають та надсилають до контролюючого органу в електронній формі з урахуванням вимог законодавства з питань документування управлінської діяльності.

На Заявку накладається кваліфікований електронний підпис керівника ЮО або уповноваженої особи, ФОП або його представника.

Заявка складається щодо кожної операції з переміщення пального або спирту етилового із зазначенням кількох транспортних засобів (у разі потреби).

Період переміщення пального або спирту етилового не може перевищувати 30 календарних днів.

У Заявці вказують основні реквізити власника, що переміщує пальне або спирт етиловий:

  • для юридичних осіб - найменування та код згідно з ЄДРПОУ;
  • для ФОП - прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта).

Наказ № 188 набрав чинності з 1 липня 2019 року (опубліуовано "Офіційний вісник України" № 49 від 27.06.2019).

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку