Новини

Мінфін залучено до верифікації інформації в eHealth
01.07.2019

Постановою від 19.06.2019 р. № 526 Кабмін вніс зміни до постанови КМУ «Деякі питання електронної системи охорони здоров’я» від 25.04.2018 р. № 411.

Зокрема, відтепер ще один державний орган — Міністерство фінансів — залучено до верифікації інформації, яка міститься в електронній системі охорони здоров’я, через взаємодію eHealth з Інформаційно-аналітичною платформою електронної верифікації та моніторингу.

Інформаційно-аналітична платформа електронної верифікації та моніторингу — це автоматизована система накопичення, опрацювання, аналізу інформації щодо призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат. Вказана платформа використовує відомості, що надаються суб’єктами надання інформації до Мінфіну.

Мета ухвалених змін — підвищити ефективність використання бюджетних коштів шляхом проведення верифікації та моніторингу точності й достовірності інформації, що міститься в електронній системі охорони здоров’я.

Календар бухгал­тера
30.09.19

Звіт про контрольовані операції за 2018 рік

Плату за землю за серпень 2019 року

Акцизний податок за серпень 2019 року

Рентну плату за користування радіочастотним ресурсом за серпень 2019 року

Рентну плату за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини за серпень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку