Новини

Мінфін залучено до верифікації інформації в eHealth
01.07.2019

Постановою від 19.06.2019 р. № 526 Кабмін вніс зміни до постанови КМУ «Деякі питання електронної системи охорони здоров’я» від 25.04.2018 р. № 411.

Зокрема, відтепер ще один державний орган — Міністерство фінансів — залучено до верифікації інформації, яка міститься в електронній системі охорони здоров’я, через взаємодію eHealth з Інформаційно-аналітичною платформою електронної верифікації та моніторингу.

Інформаційно-аналітична платформа електронної верифікації та моніторингу — це автоматизована система накопичення, опрацювання, аналізу інформації щодо призначення, нарахування та/або здійснення державних виплат. Вказана платформа використовує відомості, що надаються суб’єктами надання інформації до Мінфіну.

Мета ухвалених змін — підвищити ефективність використання бюджетних коштів шляхом проведення верифікації та моніторингу точності й достовірності інформації, що міститься в електронній системі охорони здоров’я.

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку