Новини

Урядом прийнято Порядок ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей
27.06.2019

Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей має на меті збереження мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, запобігання їх ліквідації, перепрофілюванню, використанню не за призначенням.

У зв’язку із цим Кабінетом Міністрів України 26 червня 2019 року затверджено Порядок ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, згідно з яким до реєстру вноситимуться відомості щодо нерухомого майна, що належить дитячому закладу оздоровлення та відпочинку, його місцезнаходження, присвоєння закладу відповідної категорії, вартості ліжко-дня, графіки змін тощо. Дані, внесені до зазначеного реєстру будуть відкритими та доступними для всіх користувачів.

Зазначене рішення ухвалене на виконання Закону України від 06.06.2017 № 2081-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів”, яким передбачено створення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, до якого обов’язково вносяться відомості про майнові об’єкти всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку країни.

За матеріалами Мінсоцполітики

Календар бухгал­тера
22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку