Новини

Документи, які СГ необхідно додати до заяви про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру, у разі подання її до контролюючого органу
26.06.2019

Які документи СГ – користувачу РРО необхідно додати до заяви про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру екземплярів РРО, у разі подання її до контролюючого органу?

Порядок включення реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) до реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Реєстр) встановлено розд. III Порядку ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2019 № 64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій» (далі – Наказ № 64).

Відповідно до п. 1 розд. III Порядку до Реєстру вносяться відомості про екземпляри реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), моделі (модифікації) яких включені до Державного реєстру РРО, що поставлені для введення в обіг або експлуатуються, та строк служби яких не сплив.

Кожен екземпляр РРО включається до Реєстру один раз.

Кожному екземпляру РРО, включеному до Реєстру, присвоюється унікальний реєстраційний номер, який не змінюється протягом всього строку застосування РРО.

Разом з тим, п.п. 3 п. 2 Наказу № 64 передбачено, що протягом трьох місяців, наступних за місяцем набрання чинності Наказом № 64, у разі подання заяви до органу Державної фіскальної служби (далі – ДФС) про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру на дату подання такої заяви, суб’єкт господарювання – користувач реєстратора додає до заяви копії документів, які підтверджують факт купівлі або безоплатного отримання реєстратора у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування, а також копії паспорта (формуляра) РРО та паспорта модема (у разі застосування зовнішнього модема). На підставі зазначених документів орган ДФС включає РРО до Реєстру.

За матеріалами «ЗІР: категорія 109.06»

Календар бухгал­тера
22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку