Новини

Акт розслідування нещасного випадку невиробничого характеру не обов’язковий
20.06.2019

Мінсоцполітики в листі від 26.02.2019 р. № 113/0/247-19 вказало, що обов’язкова наявність акта розслідування нещасного випадку невиробничого характеру за формою НТ (невиробничий травматизм) при призначенні допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, чинним законодавством не передбачена.

У разі надходження до комісії із соцстрахування листка непрацездатності, у якому підкреслена причина непрацездатності «Невиробничі травми», комісія для прийняття вмотивованого рішення про призначення або відмову в наданні матеріального забезпечення повинна з’ясувати обставини та причини отримання невиробничої травми.

Якщо на день призначення допомоги проведено розслідування нещасного випадку та складено акт за формою НТ (невиробничий травматизм), то комісія враховує висновки акта. Якщо розслідування не проводилося, комісія сама з’ясовує обставини, за яких стався нещасний випадок, і виносить відповідне рішення щодо оплати листка непрацездатності. При цьому акт за формою НТ комісія не складає, оскільки це не є її компетенцією.

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку