Новини

Проходження бюджетного процесу на місцях: Мінфін підготував методичні рекомендації
14.06.2019

Наказом МФУ від 31.05.2019 р. № 228 затверджено Методичні рекомендації щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні (далі — МР № 228).

У визначенні МР № 228 бюджетний регламент — це документ, який регулює порядок здійснення процедур на кожній стадії бюджетного процесу з урахуванням норм і положень бюджетного законодавства і визначає терміни їх виконання та відповідальних учасників за своєчасне виконання відповідних заходів. Його рекомендується затверджувати Радою Міністрів АР Крим, місцевою держадміністрацією, виконавчим органом місцевої ради (при цьому виконавчий орган місцевої ради МФУ у МР № 228 названо місцевим органом виконавчої влади) або безпосередньо ВР АР Крим чи відповідною місцевою радою для:

  • визначення основних організаційних засад проходження бюджетного процесу під час складання, розгляду, затвердження, виконання відповідного місцевого бюджету та звітування про його виконання;
  • забезпечення координації та узгодженості дій між усіма учасниками бюджетного процесу;
  • забезпечення прозорості та публічності бюджетного процесу

Загалом МР № 228 визначають орієнтири для структури Бюджетного регламенту, дій відповідальних осіб на кожній стадії бюджетного процесу щодо складання прогнозу місцевого бюджету та проекту рішення про місцевий бюджет.

Додатками до МР № 228 є:

1. Рекомендований план заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на відповідні роки (додаток 1);

2. Рекомендований план заходів щодо складання проекту місцевого бюджету на відповідні роки (додаток 2);

3. Рекомендований план заходів щодо організації місцевого бюджету (додаток 3);

4. Рекомендований план заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання місцевого бюджету на відповідні роки (додаток 4).

 

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку