Новини

Нові правила формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації
14.06.2019

Національна служба здоров'я України провела інформаційну зустріч з власниками реєстраційних посвідчень на лікарські засоби, щоб ознайомити з новими правилами проведення внутрішнього редукціону та формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Експерти НСЗУ з реімбурсації – Олександр Жигінас та Ірина Ліштаба – розказали про найважливіші зміни в урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки» під адмініструванням НСЗУ. Значну увагу на зустрічі було приділено особливостям формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації.

Інформаційну зустріч відвідали понад 40 представників компаній, зацікавлених в участі в соціально важливій програмі «Доступні ліки».

Нагадаємо, з 1 квітня 2019 року урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» перейшла в адміністрування Національної служби здоров'я України. І вже станом на 13 червня виписано 2,9 млн електронних рецептів, з них вже відпущено – 2,3 млн. «Доступні ліки» відпускають по всій Україні понад 3770 аптек та аптечних пунктів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року № 152 “Про підвищення доступності лікарських засобів” НСЗУ здійснює внутрішній редукціон. Результати редукціону сформують Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації.

Календар бухгал­тера
30.09.19

Звіт про контрольовані операції за 2018 рік

Плату за землю за серпень 2019 року

Акцизний податок за серпень 2019 року

Рентну плату за користування радіочастотним ресурсом за серпень 2019 року

Рентну плату за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини за серпень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку