Новини

УВАГА! Реорганізація Пенсійного фонду України в Чернігівськії області
14.06.2019

У ГУ Пенсійного фонду України в Чернігівській області інформують, що на виконання постанови КМУ від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» управління Пенсійного фонду України в Чернігівської області з 10.06.2019 року припинили свою діяльність шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яке є правонаступником всіх прав та обов’язків 10 об’єднаних територіальних управлінь ПФУ в області.

Відтепер всі управління, які ліквідувалися як юридичні особи, не ведуть самостійного листування. Усі листи, письмові звернення та поштову кореспонденцію потрібно надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  – вул. П’ятницька, 83-А, м. Чернігів, поштовий індекс 14005.

У підрозділах Фонду продовжуватимуть працювати спеціалісти з обслуговування громадян, призначення, перерахунку та виплати пенсій, платежів до пенсійної системи, контрольно-перевірочної роботи, ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем, юридичної служби тощо, які надаватимуть всю необхідну інформацію відповідно до запитів громадян, страхувальників та застрахованих осіб.

В області збережено діючу мережу місць прийому та обслуговування жителів області. У відділах  обслуговування громадян (сервісних центрах), на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах, місцевих органах влади, у центрах надання адміністративних послуг, сільських та селищних радах тощо, проводиться прийом громадян з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформленні допомоги на поховання, видачі довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку та інше.

Це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, яка передбачає покращення якості обслуговування громадян у сфері пенсійного забезпечення з наближенням його до європейських стандартів.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку