Новини

Спрощено процедуру зміни методу автентифікацї пацієнта
14.06.2019

На офіційному сайті НСЗУ в розділі «Громадянам» у підрозділі «Користувачам ЕСОЗ» з 13.06.2019 доступна онлайн-форма, за допомогою якої будь-який користувач електронної системи охорони здоров'я може оновити свій номер телефону. Онлайн-формою варто скористатись в наступних ситуаціях:

  • при переукладанні пацієнтом декларації про вибір лікаря, що надає первинну медичну допомогу, SMS з кодом підтвердження надсилається на невідомий номер телефону;
  • при виписуванні електронного рецепту за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» SMS з номером рецепту та кодом підтвердження надсилається на невідомий номер телефону;
  • попередній номер телефону пацієнта втрачений або змінений;
  • номер телефону пацієнта внесений в декларацію некоректно;
  • при зміні методу автентифікації - наприклад, потрібна зміна методу аутентифікації за телефоном на метод аутентифікації за документами (з обов'язковим підвантаженням сканованих документів для верифікації даних пацієнта) або навпаки.

​НСЗУ наголошує: уважність при внесенні даних до електронної системи охорони здоров'я допоможе запобігти непорозумінням та полегшить взаємодію із лікарем. Зверніть увагу на коректність введення РНОКПП (Реєстраційний номер облікової картки платника податків). Всі дані пацієнта мають бути внесені українською мовою та відповідати документам, які посвідчують особу пацієнта.

Використання онлайн-форми дозволяє спростити та пришвидшити зміну методу автентифікації (номеру телефону). Після заповнення форми пацієнт може звернутись до свого лікаря протягом декількох днів та внести до декларації правильний номер телефону. Онлайн-форму також можна заповнити разом із лікарем під час прийому за умови наявності необхідних документів.

Нагадуємо, що процедура припинення дії декларації залишилась незмінною.

Для більш детальної інформації щодо зміни методу автентифікації або припинення дії декларації звертайтесь до контакт-центру НСЗУ за коротким номером 1677.

За матеріалами Національна служба здоров'я України

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку