Новини

З 01.07.2019 р. — новий «нещасний» Порядок
07.06.2019

01.07.2019 р. набуває чинності Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 337Новий Порядокудосконалює механізми розслідування й обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також окреслює нюанси розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Зауважте, що дія Порядку поширюється на всіх юридичних і фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю. Норми Порядку застосовуються, зокрема, до осібякі працюють на умовах трудового договору (контракту), договору ЦПХ або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб — підприємців та ін.

Порядком передбачено визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праціспрощення процедури оформлення документівщо пов’язують нещасний випадок чи захворювання з професійною діяльністювстановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві тощо.

Із зазначеної дати Порядок-попередник, затверджений постановою КМУ від 30.11.2011 р. № 1232втратить чинність.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку