Новини

Вимоги до визначення результативних показників бюджетних програм: є зміни
27.05.2019

Наказом МФУ від 08.04.2019 р. № 145 внесено зміни до Загальних вимог до визначення результативних показників бюджетних програм, затверджених наказом МФУ від 10.12.2010 р. № 1536.

Мета цих змін — приведення положень цього документа у відповідність до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування» від 06.12.2018 р. № 2646-VII та вдосконалення застосування ПЦМ у бюджетному процесі.

Зокрема, саме поняття результативних показників відтепер характеризується як кількісні та якісні показники, що визначають результат виконання програми, показують хід її виконання та використовуються для визначення ефективності бюджетної програми за напрямами використання коштів та ефективності надання публічних послуг.

Серед критеріїв результативних показників бюджетних програм з-поміж іншого передбачено забезпечення гендерної рівності.

А загалом оцінка результативності бюджетних програм стає більш далекоглядною та здійснюється не в межах виключно одного розпорядника, а з урахуванням цілей держави в сфері його діяльності.

Нагадаємо, що в паспорті бюджетної програми, форма якого затверджена наказом МФУ від 29.12.2002 р. № 1098, результативні показники зазначаються в п. 11.

Наказ № 145 набрав чинності 17.05.2019 р.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку