Новини

Наступні кроки трансформації системи охорони здоров’я
22.05.2019

Керівники департаменту охорони здоров’я, представники місцевої влади та місцеві управлінці у сфері охорони здоров’я Полтавщини обговорили, як організувати роботу медзакладу, що надають спеціалізовану медичну допомогу, під час дводенного семінару.  

Учасники обговорили особливості реалізації договорів з Національною службою здоров’я та особливості формування програми медичних гарантій на 2020 рік.

«Кожне УЗД, кожна пункція, крапельниця і інші процедури лікувального процесу окремо фінансуватись не будуть. Такої моделі практично немає у світі, оскільки це не є фінансового обґрунтованим. Фінансується загальний медичний епізод в цілому. Тобто від моменту вступу пацієнта у стаціонар до моменту його виписки», - зазначив Матвій Хренов, радник в.о. міністра охорони здоров’я України.

Під час заходу  головні лікарі, бухгалтери, економісти та юристи 56 команд з лікарень Полтавської області змогли покращити свої знання з фінансових та правових питань. Зокрема: правове регулювання роботи комунальних некомерційних підприємств, розробка, затвердження та звітування за фінансовим планом і підходи до оплати праці.

«Будь-яке ваше управлінське рішення стосовно системи оплати праці  повинно ґрунтуватись на розрахунках. Це стосується кожного відсотку та графіку як складової оплати праці. Це дасть зрозуміти чи знаходитесь ви в межах фінансового плану, чи потребує коригування штатний розпис або необхідні додаткові ресурси чи оптимізація», - наголосила Наталія Коваленко, радник з фінансових питань Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Семінари організували Міністерство охорони здоров’я України в партнерстві з Національною службою здоров’я України та за сприяння  Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

За матеріалами МОЗ України

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку