Новини

Субвенція на інфраструктуру ОТГ: затверджено розподіл за регіонами
21.05.2019

У додатку 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 р. № 2629-VIII передбачено надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ у 2019 році.

Кабмін розпорядженням від 24.04.2019 р. № 280-р затвердив розподіл між громадами, де пройшов процес об’єднання, обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

За урядовою інформацією, розподіл здійснювали пропорційно до площ ОТГ та кількості сільського населення з рівною вагою обох цих факторів.

Нагадаємо: кошти субвенції можуть бути спрямовані на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації; підвищення якості надання адміністративних послуг; створення сучасних систем організації управління громадою; реконструкцію, переобладнання, перепрофілювання будівель бюджетних установ об’єднаних територіальних громад; будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт вулиць, доріг, мостів, переходів комунальної власності; закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення; здійснення інших заходів щодо об’єктів комунальної форми власності, які є важливими для посилення спроможності територіальної громади, забезпечення належного рівня безпеки та цивільного захисту тощо. Роз’яснення Асоціації міст України щодо використання коштів субвенції на реалізацію проектів громадами див. на її офіційному сайті (www.auc.org.ua) в розділі «Головна»  «Новини»  «Реалізація проектів за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, — роз’яснює Аналітичний центр АМУ»1.

Розпорядження № 280-р діє з 24.04.2019 р.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку