Новини

МОЗ України не погоджувало запровадження плати за електронні записи про медогляди
03.05.2019

2 травня, в інтернеті активно розповсюджується інформація про запровадження плати за розміщення електронних записів на сайті МОЗ України про проходження медичного огляду. Ця інформація не відповідає дійсності. 

МОЗ України не приймало жодного відповідного рішення для запровадження такої плати. 

Керівництво МОЗ України звертається до керівників усіх медичних закладів, що надають послуги медичних оглядів для кандидатів у водії, періодичні медогляди водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб - вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі та інших - утриматись від оплати нібито розміщення електронних записів про проходження особою медичного огляду на сайті МОЗ України, а також про видання бланку форми первинної облікової звітності

Звернення до керівництва медичних закладів щодо сплати за технічний супровід кожного такого запису відбулося за власної ініціативи ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” та не було погоджено з МОЗ України. 

За даним фактом Міністерством охорони здоров’я ініційовано проведення комісійної перевірки на державному підприємстві для з’ясування обставин і підстав для вище згаданого звернення.

Про результати такої перевірки буде повідомлено окремо.

За матеріалами МОЗ

Календар бухгал­тера
28.05.19

ЄСВ з зарплати (доходу) за квітень 2019 року (гірничими підприємствами)

30.05.19

ПДВ за квітень 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2019 року

Авансовий внесок з турзбору за травень 2019 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку