Новини

Звільнення з підстави втрати довір'я є обґрунтованим, якщо працівник, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності вчинив умисно або необережно дії, які дають підстави для втрати до нього довіри
04.04.2019

Автор: Олександр Боков. Інтернет-ресурс "Протокол"

ВС/КЦС: звільнення з підстави втрати довір'я є обґрунтованим, якщо працівник, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності вчинив умисно або необережно дії, які дають підстави для втрати до нього довіри (ВС/КЦС,№ 211/5910/16-ц, 29.11.18)

Фабула судового акта: В цій справі суди встановили, що позивач обіймав посаду інкасатора-водія автотранспортних засобів сектору інкасації коштів та перевезення валютних цінностей відділу інкасації коштів та перевезення валютних цінностей філії обласного управління Ощадбанку. Висновком службового розслідування було встановлено, що 24 листопада 2016 року о 14:25 годині за даними GPS-навігатора позивач на службовому автомобілі Ощадбанку разом зі старшим бригади та інкасатором здійснювали інкасацію публічного акціонерного товариства «Правекс Банк». Отримавши кошти в банку, самовільно відхилилися від маршруту та заїхали до магазину, вийшовши з автомобіля, позивач провів приватну розмову з механіком магазину (за даними GPS 5 хв. 30 сек.), після чого бригада повернулася на маршрут і продовжила роботу.

Наведені обставини і стали підставою для видання начальником філії обласного управління Ощадбанку наказу, яким позивача звільнено з займаної посади за пунктом 2 статті 41 КЗпП України у зв'язку з втратою довіри, і який в подальшому оскаржував ся в суді.

Рішенням районного суду, залишеним без змін апеляційним судом, в задоволенні позову відмовлено, оскільки позивач допустив несанкціоновану зупинку з відхиленням від маршруту, що є порушенням посадової інструкції інкасатора та інших нормативних актів Ощадбанку та підставою для звільнення його у зв'язку з втратою довіри.  

З цими судовими рішеннями погодився і Верховний Суд у складі колегії суддів  Касаційного цивільного суду, висновки якого заслуговую на увагу для розуміння зазначеної підстави звільнення працівника.

ВС/КЦС зазначив, - пунктом 2 статті 41 КЗпП України трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірвано у випадках: винних дій працівника, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності, якщо ці дії дають підстави для втрати довіри до нього з боку власника або уповноваженого ним органу.

Звільнення з підстав втрати довіри проводиться власником, якщо працівник, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності (зайнятий їх прийманням, зберіганням, перевезенням, розподілом і т. п.) вчинив умисно або необережно такі дії, які дають власнику або уповноваженому ним органу підстави для втрати до нього довіри (зокрема порушення правил проведення операцій з матеріальними цінностями).

З огляду на теорію трудового права доречно зазначити, що системний аналіз зазначеної норми закону дає підстави для висновку про те, що вона не передбачає настання для роботодавця негативних наслідків, чи наявності завданої роботодавцю матеріальної шкоди як обов'язкової умови для звільнення працівника; звільнення з підстави втрати довір'я може вважатися обґрунтованим, якщо працівник, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності (зайнятий їх прийманням, зберіганням, транспортуванням, розподілом і тому подібне), вчинив умисно або необережно такі дії, які дають власнику або уповноваженому ним органу підстави для втрати до нього довір'я (зокрема, порушення правил проведення операцій з матеріальними цінностями).

 

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку