Новини

З 1 квітня 2019 року урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» перейшла в адміністрування НСЗУ
02.04.2019

З 1 квітня 2019 року урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» перейшла в адміністрування Національної служби здоров’я України. НСЗУ укладає договори з аптечними закладами і виступає єдиним платником програми. До проекту приєднались як комунальні, так і приватні аптечні заклади країни.

Цікавість аптечних закладів до урядової програми реімбурсації «Доступні ліки» зросла. Так, на 18:00 1 квітня 2019 року до програми увійшло 5041 аптек та аптечних пунктів України. Це в 1,5 рази більше, ніж за даними Держказначейства, було на 1 січня 2018 року. Національна служба здоров’я України отримала заяви від 786 закладів — юридичних осіб, уклала договори з 687. Серед них — 414 приватних закладів, 169 ФОП та 104 комунальних аптечних заклади.

Лідерами серед регіонів за кількістю аптек та аптечних пунктів, що приєдналися до урядової програми реімбурсації «Доступні ліки», стали Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька області та м. Київ.

З 1 квітня 2019 року лікарські засоби за урядовою програмою реімбурсації  «Доступні ліки» можна буде отримати безоплатно або з невеликою доплатою виключно за електронними рецептами, які випишуть лікарі первинної ланки. Пацієнтам із діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою та серцево-судинними захворюваннями стане набагато легше отримувати необхідні для життя ліки — незалежно від місця проживання або місця прийому свогоу лікаря.  Отримати лікарські засоби за програмою можна у будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ.

Знайти аптеки, що відпускають ліки за урядовою програмою реімбурсації, допоможе:

  • дзвінок до контакт-центру НСЗУ за безкоштовним коротким номером 16-77, 
  • дешборд НСЗУ, який працює в режимі онлайн.  

Також найближчим часом на аптеках-учасницях програми з'являться наліпки «Тут є Доступні ліки».

За матеріалами НСЗУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку