Новини

СУП презентував методичку "Перевірка Держпраці: права, обов'язки та правила поведінки"
29.03.2019

Минулого року бізнес відзначив спалах активності інспекторів Державної служби з питань праці. Продовжуються перевірки й досі.

Щоб підготувати учасників до перевірок інспекторів, 27 березня Спілка Українських Підприємців провела публічну презентацію Методички з рекомендаціями «Перевірка Держпраці: права, обов’язки та правила поведінки», розроблену Комітетом із захисту бізнесу СУП.

Заступник голови Комітету, партнер АО «Клочков та партнери» Анастасія Гурська розповіла про права керівника підприємства під час перевірки, як комунікувати з інспектором та попередити негативні наслідки перевірки.

Спікер зазначила, що є кілька розповсюджених підстав для перевірок:

1. Співвідношення кількості офіційно працевлаштованих осіб, обсягів виробництва та прибутків
«Якщо на підприємстві йде потужне виробництво або активне створення нової продукції, а працевлаштовані дві особи,звичайно, у контролюючих органів виникають питання, як таке підприємство може ефективно працювати?», - зазначила Гурська.

2. Кореляція заробітних плат та прибутків
«Наприклад, є ряд осіб, яким сплачується мінімальна заробітна плата. Разом з тим обороти підприємства і прибуток є значним. Тобто за кваліфіковану працю спеціалістів сплачується мінімальна заробітна плата. Це часто зустрічається в IT- компаніях. Це також викликає інспекційні ризики».

На що має право інспектор праці під час перевірки?

1. З питань виявлення неоформлених трудових відносин самостійно і в будь-яку годину доби, з урахуванням вимог законодавства про охорону праці, проходити до будь-яких приміщень об’єкта відвідування, в яких використовується наймана праця.

2. Наодинці або у присутності свідків ставити керівнику/працівникам підприємства запитання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні/письмові пояснення

3. Фіксувати проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин  засобами аудіо-, фото- та відеотехніки.

Про що варто пам’ятати керівнику та уповноваженим особам підприємства під час перевірки?

1.  Керівники чи уповноважена особа підприємства обов’язково має перевірити в інспектора службове посвідчення та направлення на перевірку, що має містити наказ з переліком посадових осіб, які мають право на проведення перевірки. Якщо особа, яка прийшла для здійснення перевірки не зазначена в направленні, допускати до перевірки її не можна.

2. Інспектор праці уповноважений ознайомлюватися лише з тими документами, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом інспекційного відвідування.
«Якщо інспектор буде вимагати документи, які не стосуються предмету перевірки – необхідно йому відмовити та обов’язково зафіксувати це у зауваженнях».

3.Підприємець має пам'ятати, що будь-які питання інспектора мають стосуватися законодавства про працю. Відповідати потрібно лаконічно і впевнено.

Також спікер озвучила Топ-7 помилок, які допускає бізнес у трудовому законодавстві, серед яких найпоширенішою є зазначення позаштатної особи, що надає послуги в рамках нетрудових відносин, як члена команди на сайті компанії.

Анастасія Гурська також розповіла про нюанси кадрової документації для уникнення негативних наслідків. Зокрема, потрібно періодично здійснювати правовий аудит такої документації на наявність наказів, трудових договорів та трудових книжок із записами про працевлаштування.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку