Новини

Уряд затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році
29.03.2019

Кабмін постановою від 27 березня 2019 р. № 259 затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році (далі — Порядок). Зазначеним порядком визначено принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування до бюджетів місцевого самоврядування.

Порядком затверджено формулу, якою визначається  обсяг акцизного податку, що підлягає зарахуванню до загального фонду відповідного бюджету місцевого.

Порядком передбачено, що Казначейство щодня у день надходження акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального на рахунки, відкриті в Казначействі для сплати таких податків, здійснює розподіл частини (13,44 відсотка) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального між бюджетами місцевого самоврядування відповідно до формули, наведеної у п. 2 цього Порядку, і часток, наведених у додатку.

Реалізація постанови Кабміну сприятиме належному фінансовому забезпеченню бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році.

(Постанова КМУ від 27 березня 2019 р. № 259) 

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку