Новини

Порядок надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями зазнав змін
29.03.2019

Кабмін постановою від 27 березня 2019 р. № 257 вніс зміни до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями, затвердженого постановою КМУ від 18.10.1999 р. № 1923.

Зокрема, Порядок № 1923 доповено пунктом 31, згідно якого, витрати на надання медичної допомоги (крім проведення санаторно-курортного лікування) у закладах охорони здоров’я в системі Міноборони військовослужбовцям Держспецтрансслужби та послуг щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в Держспецтрансслужбі установами, закладами і підрозділами державної санітарно-епідеміологічної служби Міноборони здійснюються за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для Міноборони на утримання відповідних закладів охорони здоров’я.

​Це рішення дозволить військовослужбовцям, а також ветеранам військової служби, звільнених із Державної спеціальної служби транспорту, на медичну допомогу в закладах охорони здоров’я оборонного відомства України, в системі якого перебуває Державна спеціальна служба транспорту.

(Постанова КМУ від 27 березня 2019 р. № 257 )

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку