Новини

Звiльнення вагiтної жiнки як такої, що не пройшла випробування, заборонено законодавством
28.03.2019

СИТУАЦІЯ:

Пiд час прийняття на роботу жiнцi було встановлено випробувальний термiн. Через деякий час вона повiдомила про вагiтнiсть. Чи можна її звiльнити як таку, що не пройшла випробування?

Як роз'яснили у Держпраці в Хмельницькій області, згідно ст. 184 КЗпПУ звiльнення вагiтних жiнок i жiнок, якi мають дiтей вiком до трьох рокiв (до шести рокiв - ч. 6 ст. 179), одиноких матерiв за наявностi дитини вiком до 14 рокiв або дитини-iнвалiда з iнiцiативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крiм випадкiв повної лiквiдацiї пiдприємства, установи, органiзацiї, коли допускається звiльнення з обов'язковим працевлаштуванням.

Звiльнення вагiтної жiнки як такої, що не пройшла випробування, заборонено законодавством. У такому разi роботодавець зобов'язаний ужити заходiв щодо переведення вагiтної жiнки за її згоди на iншу роботу або щодо її працевлаштування в iншого роботодавця.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за березень 2019 року

Декларація з акцизного податку за березень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за березень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за березень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за березень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку