Новини

Держслужба: скасування виплат за «навантаження». Кому не можна?
06.03.2017
Тема:

В листі від 15.11.2016 р. № 1571/13/84-16 Мінсоцполітики роз’яснює, що виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього держслужбовця або за вакантною посадою (передбачені ст. 50 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII):

  • можуть здійснюватися держслужбовцю у зв’язку з виконанням обов’язків (1) за вакантною посадою керівника структурного підрозділу, його заступника або (2) тимчасово відсутнього керівника структурного підрозділу (заступника керівника). Виплати здійснюються за рішенням керівника держслужби за поданням керівника вищого рівня цього підрозділу;
  • не здійснюються при виконанні керівником структурного підрозділу (заступником керівника) обов’язків за вакантною посадою держслужбовця цього структурного підрозділу або на час його тимчасової відсутності.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку