Новини

Опорні ЗНЗ: штатний розпис за Типовими штатами № 1205
04.11.2016

МОН наказом від 19.09.2016 р. № 1120 внесло зміни до наказу «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» від 06.12.2010 р. № 1205, якими, по-перше, виключено норму щодо заборони збільшувати чисельність працівників у ЗНЗ, по-друге, дію Типових штатів № 1205 поширено на опорні ЗНЗ та їх філії.

У зв’язку з цим передбачено, що опорний заклад з його філіями належить до ЗНЗ з єдиним штатним розписом, тож при формуванні штатного розпису опорного ЗНЗ враховується кількість учнів (класів тощо) його філій.

При цьому у штатах опорного ЗНЗ відповідно до Типових штатів № 1205 передбачені такі посади: директор школи, завідувач філії опорної школи (вводиться за наявності у філії 20 і більше учнів і за наявності менше 20 учнів виконання обов’язків завфілії покладається на одного з учителів), заступник завідувача філії з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи в опорній школі, завідувач господарства, бібліотекар (додатково вводиться в опорній школі (для обслуговування філій) за наявності у неї не менше чотирьох філій з кількістю 20 і більше учнів у кожній філії), машиніст (кочегар) котельні, сестра медична (додатково вводиться у філіях опорних шкіл за наявності 20 і більше учнів у філії), прибиральник службових приміщень.

Наказ набирає чинності 08.11.2016 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку