Новини

Професійна підготовка працівників екстреної медицини: друга група потенційних тренерів розпочала навчання
13.03.2019

​Кращі працівники екстреної медицини з шести регіонів проходять спеціальне навчання, аби згодом у ролі інструкторів навчати своїх колег надавати допомогу за світовими стандартами. За результатами першої хвилі вже відібрано 7 інструкторів.

24 учасники нової групи - це  фельдшери, медичні сестри та лікарі бригад швидкої з Одеської, Вінницької, Донецької, Полтавської, Тернопільської областей та м. Києва. Саме у цих регіонах цьогоріч впроваджуватиметься нова система розвитку працівників екстреної медичної допомоги, яка згодом пошириться на всю країну.

Упродовж 4 тижнів медики проходитимуть тренінги в інструкторів та працівників екстреної допомоги з США, Польщі та Литви, а також найкращих українських інструкторів, щоб отримати досвід роботи за світовими стандартами. Передусім відпрацьовуватимуть практичні навички порятунку життя. Навчання проходить на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

По закінченні навчання медики складуть іспити - теоретичні і практичні. Ті, хто успішно завершить курс, зможуть обійняти посади парамедиків та згодом отримати нові умови праці, зокрема збільшену заробітну плату.

За підсумками першої хвилі навчання 17 учасників успішно склали іспити й у якості парамедиків вже з червня отримуватимуть гідну оплату своєї праці. Сім з них стануть регіональними інструкторами і допомагатимуть своїм колегам освоювати нові знання і навички за сучасними стандартами.

Заплановано три хвилі підготовки інструкторів з залученням іноземних тренерів, після чого навчання інструкторів продовжать викладачі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Нагадаємо, у Державному бюджеті на 2019 рік на фінансування екстреної медичної допомоги через механізм субвенції передбачено близько 6 млрд грн і додатково - 922 млн грн для першого етапу трансформації екстреної медичної допомоги, яка стартує у Донецькій, Одеській, Тернопільській, Полтавській, Вінницькій областях та місті Київ. Крім підвищення кваліфікації бригад і зарплат фахівців, в пілотних регіонах придбають новий, сучасний транспорт, оснащений необхідним обладнанням, а також за єдиним алгоритмом запрацюють сучасні диспетчерські служби, які згодом будуть  об’єднані єдиною електронною системою по всій країні.

За матеріалами МОЗ

 

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку