Новини

Порядок подання фінансової звітності пропонують змінити
06.03.2019

Мінфін на своєму веб-сайті оприлюднив проект постанови Кабміну «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» (далі – проект).

Метою  Проекту є приведення Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.11.2000 № 419 (далі – Порядок), у відповідність із законодавством, зокрема законами України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Проектом пропонується внести зміни до Порядку, зокрема щодо:

1) подання суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, звіту про платежі на користь держави відповідно до Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях»;

2) приведення у відповідність до законодавства норм щодо особливостей застосування Порядку на тимчасово окупованій території, території проведення антитерористичної операції та території здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Зауваження та пропозиції до проекту надавати протягом 20 днів з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: kovtun@minfin.gov.ua.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за квітень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за квітень 2019 року

Декларація з акцизного податку за квітень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за квітень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку