Новини

Уряд затвердив зміни до низки постанов для забезпечення соціального захисту людей з інвалідністю

27.02.2019

Кабмін на засіданні 27 лютого 2019 року прийняв постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україниˮ з метою приведення у відповідність до норм Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”

Прийняте рішення приводить у відповідність до Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2019 рік” положень нормативно-правових актів, якими визначено механізми використання коштів за бюджетною програмою 2507030 ,,Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю”, та дозволить головному розпоряднику бюджетних коштів своєчасно розпочати виконання заходів, передбачених зазначеною бюджетною програмою та спрямованих на підтримку і соціальний захист осіб з інвалідністю.

Крім того, нормативно-правові акти в частині термінології, яка використовується у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю, приводяться у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї шляхом заміни слова ,,інвалід” на ,,особа з інвалідністю”.

За матеріалами Мінсоцполітики

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку