Новини

МОН затвердило Положення про міжшкільний ресурсний центр
11.02.2019
Тема: Освіта

Наказом МОН від 09.11.2018 р. № 1221 затверджено Положення про міжшкільний ресурсний центр.

Міжшкільний ресурсний центр (далі — МРЦ) покликаний здійснювати ресурсне забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО), а також забезпечувати поглиблене вивчення предметів.

Передбачається, що реалізація цього завдання відбуватиметься шляхом укладення цивільно-правових угод між МРЦ та ЗЗСО.

Відповідно до цих угод ЗЗСО передаватимуть МРЦ педагогічне навантаження з предметів, в обсязі якого забезпечується якісне оволодіння обраним напрямом навчання.

Навчальний рік у МРЦ незалежно від підпорядкування та форми власності починається 1 вересня поточного року і завершується не пізніше 1 липня наступного року. Формування навчальних класів (груп) завершується не пізніше 15 вересня поточного року.

Пунктом 4 наказу передбачено, що Положення про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, затверджене наказом МОН від 30.11.1993 р. № 430, втратить чинність 28.09.2022 р.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опубліковано) та застосовується з моменту опублікування (окрім п. 4 наказу, який набирає чинності з 28.09.2022 р.).

Календар бухгал­тера
22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку