Новини

Представник Держлікслужби взяв участь у нараді МОЗ України щодо нової редакції наказу № 360
06.02.2019

Як повідомили у Держлікслужби, директор Департаменту оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Олена Речкіна взяла участь у спільній нараді стосовно нової редакції наказу МОЗ України 19.07.2005  № 360.

Представники Фармацевтичного директорату, громадських організацій та експерти професійних асоціацій у ході наради мали нагоду обговорити нагальні питання щодо запровадження електронного рецепта на лікарські засоби та скасування предметно-кількісного обліку для отруйних та сильнодіючих препаратів.

За результатами обговорення учасники наради досягли домовленості про внесення змін до наказу МОЗ України від 17.08.2007 р. № 490  у частині встановлення предметно-кількісного обліку для отруйних та сильнодіючих речовин з метою приведення його у відповідність з вимогами наказу № 360 у редакції наказу від 04.10.2018 р. № 1819 та надання своїх пропозиції, експертних рекомендації до Фармацевтичного директорату МОЗ України з метою удосконалення та приведення у відповідність із законодавством Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків, затверджених наказом № 360.

За матеріалами Держлікслужба

Календар бухгал­тера
19.07.19

ЄСВ «за себе» за ІІ квартал 2019 року (ФОП-єдинниками)

Авансовий внесок з ЄП за липень 2019 року (ФОП-єдинниками груп 1, 2)

22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку