Новини

НБУ деталізував вимоги до банків щодо розкриття інформації, яка містить банківську таємницю
04.02.2019

Національний банк України деталізував вимоги до банків щодо розкриття інформації, яка містить банківську таємницю.

Зокрема, НБУ визначив, що вимога відповідного державного органу на отримання інформації, яка містить банківську таємницю, повинна містити щодо:

  • фізичних осіб-резидентів – прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків України або номер (та за наявності – серію) паспорта громадянина України з відміткою про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України.
  • фізичних осіб-нерезидентів – прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові, номер (та за наявності – серію) паспорта;
  • юридичних осіб – найменування та ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

НБУ також уточнив, що паспорт громадянина України може бути у формі картки в електронному безконтактному носії, відповідно до вимог Закону України "Про єдиний демографічний реєстр та документи, та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Зазначені зміни затверджено постановою Правління НБУ від 01.02.2019 №27 "Про внесення зміни до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці". Постанова набирає чинності з 04 лютого 2019 року.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку