Новини

Здобуття загальної середньої освіти в закладах охорони здоров’я
11.01.2019
Тема:

Спільним наказом МОЗ та МОН від 13.11.2018 р. № 1232/2067 затверджено Положення про особливості організації форм здобуття загальної середньої освіти в закладах охорони здоров’я, яке набрало чинності 14.12.2018 р.

Воно регулює особливості організації форм здобуття загальної середньої освіти дітьми шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Зокрема, передбачається здобуття загальної середньої освіти в очній формі шляхом створення навчальних класів безпосередньо в закладах охорони здоров’я.

Оплата праці педагогічних працівників, які забезпечують здобуття учнями загальної середньої освіти, здійснюється за рахунок освітньої субвенції та/або коштів місцевих бюджетів.

Методика нарахування заробітної плати таким працівникам така сама, як в і навчальних закладах, тобто залежить від педагогічного навантаження, передбаченого навчальними планами.

Засновник закладу освіти може здійснювати інші додаткові виплати до тарифної ставки за рахунок коштів відповідного бюджету.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за лютий 2019 року (гірничими підприємствами)

29.03.19

ПДВ за лютий 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2019 року

Акцизний податок за лютий 2019 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку