Новини

Здобуття загальної середньої освіти в закладах охорони здоров’я
11.01.2019
Тема:

Спільним наказом МОЗ та МОН від 13.11.2018 р. № 1232/2067 затверджено Положення про особливості організації форм здобуття загальної середньої освіти в закладах охорони здоров’я, яке набрало чинності 14.12.2018 р.

Воно регулює особливості організації форм здобуття загальної середньої освіти дітьми шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Зокрема, передбачається здобуття загальної середньої освіти в очній формі шляхом створення навчальних класів безпосередньо в закладах охорони здоров’я.

Оплата праці педагогічних працівників, які забезпечують здобуття учнями загальної середньої освіти, здійснюється за рахунок освітньої субвенції та/або коштів місцевих бюджетів.

Методика нарахування заробітної плати таким працівникам така сама, як в і навчальних закладах, тобто залежить від педагогічного навантаження, передбаченого навчальними планами.

Засновник закладу освіти може здійснювати інші додаткові виплати до тарифної ставки за рахунок коштів відповідного бюджету.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку