Новини

Атестація лікарів: є зміни в порядку проведення
11.01.2019

МОЗ наказом від 31.10.2018 р. № 1973 внесло зміни до Положення про порядок проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 19.12.1997 р. № 359 (далі — Положення № 359). Змін декілька.

По-перше, передбачено таке (нові абз. 14–15 п. 11 розд. ІІІ Положення № 359):

  • до стажу роботи для атестації за спеціальністю «Фізична та реабілітаційна медицина» зараховуються періоди роботи на посадах лікаря з лікувальної фізкультури, лікаря з лікувальної фізкультури та спортивної медицини, лікаря-фізіотерапевта;
  • лікарям, призначеним на посади лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, кваліфікаційна категорія може бути присвоєна після 3 років роботи на цій посаді з урахуванням стажу роботи та кваліфікаційної категорії за лікарськими спеціальностями: «Лікувальна фізкультура», «Лікувальна фізкультура та спортивна медицина» та «Фізіотерапія».

По-друге, передбачено, що склад атестаційної комісії щороку слід оновлювати не повністю (як було раніше), а в розмірі не менше 1/3 складу атестаційної комісії.

По-третє, внесено зміни до Номенклатури лікарських спеціальностей — її доповнили спеціальністю «Фізична та реабілітаційна медицина».

Наказ № 1973 набрав чинності 28.12.2018 р.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку