Новини

Алгоритм подання відомостей про працівників у режимі реального часу. Вивчаємо онлайн

11.07.2024
Тема:

«Інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів забезпечив Пенсійний фонд України», – інформувала 40 учасників вебінару начальник Відділу формування електронних трудових книжок Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Тетяна Свиридович.

Присутнім роботодавцям розповіли про розширення функціоналу кабінету страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду, зокрема подання відомостей про трудові відносини у режимі реального часу та можливість отримання інформації про перелік осіб працюючих у страхувальника.

Алгоритм подання відомостей про прийняття на роботу, переміщення або переведення на іншу посаду, звільнення працівника наступний:

1. Зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ Натиснути кнопку «Вхід» вгорі праворуч та ідентифікуватись як юридична особа за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та паролю. Натиснути кнопку «Увійти».

2. Зліва у вертикальному меню обрати розділ «Комунікації з ПФУ» та пункт меню «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)»

3. У новому спливаючому вікні «Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)»  з переліку обрати опцію «Повідомлення про зміни в трудових відносинах (Подати відомості по особі)».

4. Ввести дані про особу (обов’язкові поля позначені зірочкою (*)) та натиснути кнопку «Додати запис».

5. У вікні «Запис про трудову діяльність» заповнити  тип, атрибут і дату події, ввести реквізити документа-підстави та натиснутикнопку «Зберегти». При заповненні полів врахувати, що:

  • Тип події: період за основним місцем роботи; період роботи за сумісництвом; робота за гіг-контрактом; робота за договором ЦПХ.
  • Атрибут події: призначено; переведено/переміщено; призупинення дії трудового договору; відновлення дії трудового договору; звільнено; поновлено.
  • Документ-підстава: назва документа (наказ/розпорядження).

6. Перевірити дані сформованого повідомлення та натиснути кнопку «Підписати та відправити в ПФУ».

Важливо!  Дані в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування оновлюються впродовж доби.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку