Новини

Перелік кодів видів сплати у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції

10.07.2024
Тема:

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що під час сплати податків, зборів, єдиного внеску платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнює  поля: «Код виду сплати», та «Додаткова інформація запису».

У полі «Код виду сплати» платник заповнює код виду сплати, визначений Переліком кодів видів сплати, які використовуються платниками, згідно з додатком 1 до Порядку № 148;

Якщо при сплаті на бюджетні рахунки у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції не зазначено або зазначено код виду сплати, який відсутній у додатку 1 до Порядку № 148, вважається що грошове зобов’язання сплачене за кодом виду сплати 101.

Законодавством не передбачена відповідальність платників податків у разі невірного заповнення полів «Код виду сплати» та або «Додаткова інформація запису» реквізиту  «Призначення платежу» платіжної інструкції.

Поряд з тим, Порядок №148 не містить норми щодо можливості виправлення платником невірного заповнення реквізиту «Призначення платежу». 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку