Новини

Чи подавати декларацію ЄП - ФОП 3 група, якщо немає доходу?

09.07.2024
Тема:

Відповідно до абзацу першого п. 49.2 ПКУ платник може не подавати звітність за відсутності у звітному періоді об'єкта оподаткування та показників, які потрібно задекларувати.

Але ФОП - платник єдиного податку 3-ї групи який, наприклад, отримав дохід тільки у І кварталі 2024 року повинен звітувати кожного наступного кварталу, навіть якщо у них він не отримував дохід від здійснення діяльності. Це пов'язано із принципом заповнення декларації наростаючим підсумком з початку року.

 Навіть якщо ФОП на 3 групі ЄП не отримував доходу весь рік, відзвітувати за IV квартал 2024 року йому потрібно буде, тому що тільки так можна відзвітувати по ЄСВ "за себе".

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку