Новини

Верховна Рада України розширила перелік набувачів гуманітарної допомоги відповідно до вимог воєнного часу

21.06.2024
Тема:

20 червня 2024 року Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо переліку набувачів гуманітарної допомоги за реєстр. №11155-1.

Метою законопроекту є приведення Закону України «Про гуманітарну допомогу» у відповідність до надзвичайних обставин воєнного часу шляхом розширення переліку набувачів гуманітарної допомоги. До вказаного переліку пропонується додати підприємства критичної інфраструктури у галузі централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Законопроект буде доопрацьовано Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів до другого читання.

Також Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо забезпечення використання гуманітарної допомоги для відновлення втрачених або пошкоджених виробничих потужностей комунальних підприємств та безперервного надання якісних послуг для населення за реєстр. №11165. Цим законопроектом пропонується звільнити від кримінальної або адміністративної відповідальності набувачів гуманітарної допомоги, які отримують таку допомогу для відновлення втрачених та/або пошкоджених виробничих потужностей і технічних засобів, надання послуг з управління побутовими відходами, послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення тощо.

Головним з опрацювання цього законопроекту також визначено Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку