Новини

Чи необхідно фізичній особі, яка здає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП? Відповідають податківці

20.06.2024

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють1, що відповідно до ст. 319 та 320 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд, у тому числі для здійснення підприємницької діяльності.

Отже, здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ без реєстрації орендодавця як фізичної особи — підприємця.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку