Новини

Про деякі особливості застосування ПРРО при продажу товарів через мережу Інтернет

06.06.2024

Головне управління ДПС у Рівненській області щодо застосування ПРРО при продажу товарів через мережу Інтернет у разі відправлення товарів поштою, за умови оплати за товар з відстроченням платежу, повідомляє наступне. 

У ПРРО від ДПС для користувача створена можливість після виконання дії «Сформувати чек» обрати відповідну умову оплати за товар/послугу. У вікні «Умови оплати» користувач обирає одну з умов оплати за товар/послугу): передплата, чергова сплата, остаточний розрахунок. 

При обранні умови оплати «Передплата» зазначається інформація про суму часткової оплати, яку буде отримано за товар/послугу.

При обранні оплати «Чергова сплата» зазначається інформація про суму раніше отриманих оплат за товар/послугу, суму чергової оплати у гривневому виразі, яку буде отримано за товар/послугу, фіскальний номер чека, за яким було здійснено передплату за товар/послугу. 

При обранні умови оплати «Остаточний розрахунок» зазначається інформація про суму раніше отриманих оплат за товар/послугу, суму остаточного розрахунку, фіскальний номер чека, за яким було здійснено передплату за товар /послугу. 

Більше про ПРРО  -  на вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/Програмні РРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/).

За матеріалами ГУ ПС у Рівненській області

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку