Новини

Оплата праці працівників держадміністрацій: є уточнення

20.05.2024

Постановою КМУ від 10.05.2024 № 537 внесено зміни до постанов КМУ, що стосуються оплати праці працівників держадміністрацій, а саме:

  • постанови КМУ «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій» від 09.11 2016 № 787 (далі — постанова № 787);
  • постанови КМУ «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році» від 29.12.2023 № 1409 (далі — постанова № 1409).

Зміни до постанови № 787 Установлено, що передбачене абз. 6 постанови № 787 підвищення посадових окладів державним службовцям структурних підрозділів ОДА, які виконують функції служби замовника та здійснюють технічний нагляд, може здійснюватися в межах обсягу власних надходжень таких ОДА, отриманих як плата за послуги, що включаються до вартості будівництва на утримання служби замовника та здійснення технічного нагляду.

Зміни до постанови № 1409 По-перше, уточнено, що посадові оклади керівників державних органів третього типу, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, встановлюються за I рівнем посади, визначеним схемою посадових окладів, передбачених для працівників державних органів другого типу, юрисдикція яких поширюється на всю територію України.

По-друге, встановлено, що посадові оклади працівників II, IV–VI рівнів посад міжрегіональних територіальних органів міністерств, утворених як юридичні особи публічного права, юрисдикція яких поширюється на територію трьох і більше областей, встановлюються за I, IV–VI рівнями посад, визначеними цією схемою посадових окладів, передбачених для працівників державних органів третього типу, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, посадові оклади працівників територіальних органів як структурних підрозділів апаратів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади або інших структурних підрозділів апаратів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, юрисдикція яких поширюється на територію Автономної Республіки Крим, однієї або кількох областей, мм. Києва та Севастополя, встановлюються за IV–IX рівнями посад, визначеними схемою посадових окладів, передбачених для працівників державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію Автономної Республіки Крим, однієї або кількох областей, мм. Києва та Севастополя, а працівників структурних підрозділів апаратів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, юрисдикція яких поширюється на території районів у м. Києві, та структурних підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, м. Києві або м. Севастополі, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, — за IV–IX рівнями посад, визначеними схемою посадових окладів, передбачених для державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення.

Постанова № 537 набрала чинності 15.05.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку