Новини

Дата виникнення податкових зобов'язань з ПДВ та складання податкових накладних у разі постачання послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів

16.05.2024
Тема:

У разі здійснення платником податку операцій з постачання послуг, які оплачуються покупцем за рахунок бюджетних коштів, датою виникнення податкових зобов'язань, відповідно до пункту 187.7 статті 187 розділу V ПКУ, є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку - постачальника послуг.

Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі про поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного бюджетного рахунку Державної казначейської служби України.

Податкова накладна за операціями з постачання таких послуг має бути складена на дату отримання від покупця коштів в оплату вартості таких послуг.

При цьому положення пункту 187.7 статті 187 розділу V ПКУ не передбачають можливості самостійно обирати дату виникнення податкових зобов'язань з ПДВ.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку