Новини

Про виплати працівникам слід повідомити Пенсійний фонд

13.05.2024
Тема:

Спеціалісти ГУ ПФУ у Вінницькій області у роз’ясненні на офіційному сайті (https://www.pfu.gov.ua/ «Пресцентр» «Новини» «2024») нагадали, що страхувальник, який за заявою-розрахунком отримав від ПФУ кошти для здійснення страхових виплат працівникам, повинен протягом місяця з дня проведення відповідних виплат повідомити про це ПФУ.

Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам можна сформувати в електронному кабінеті на вебпорталі ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua/), натиснувши кнопку «Створити повідомлення» в екранній формі заяви-розрахунку, яка набула статусу «Оплачено». Основна частина реквізитів повідомлення заповниться автоматично, дублюючи інформацію із заяви-розрахунку. Ручне введення передбачено для даних щодо виплати: дати виплати та суми, виплаченої за рахунок коштів Пенсійного Фонду.

Якщо сума в повідомленні за всіма листкам непрацездатності дорівнює профінансованій сумі, то після збереження, підписання та відправлення повідомлення до Пенсійного фонду йому автоматично буде присвоєно статус «Прийнято». У разі розбіжності суми повідомлення потрапить на опрацювання спеціалістам ПФУ. Переглянути вже відправлені повідомлення можна в кабінеті страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду (portal.pfu.gov.ua) в розділі меню «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам».

Також спеціалісти ПФУ зазначили, що коли страхувальник не надав інформацію про виплати застрахованим особам протягом трьох місяців із дня здійснення фінансування, відповідним підрозділом ПФУ буде проведено перевірку щодо використання страхувальником коштів ПФУ.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку