Новини

Резидентам Дія Сіті про дебіторську заборгованість

10.05.2024
Тема:

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що під об’єкт оподаткування резидентів Дія Сіті підпадають суми виплачених коштів чи переданого майна у зв’язку з придбанням майна, робіт, послуг (крім роялті) у платників єдиного податку протягом податкового (звітного) року в розмірі понад 20 відс., починаючи з 2025 року, (для 2024 – 50 відс.) суми витрат від будь-якої діяльності, визначених за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід) за попередній річний звітний (податковий) період.

Дебіторська заборгованість, яка була сформована до набуття статусу резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах, не збільшує обʼєкт оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах при закінченні терміну в 365 днів з дня здійснення операції з надання послуг, за якою виникла така заборгованість. У разі прощення такої дебіторської заборгованості, вказана сума розглядається як безповоротна фінансова допомога, надана на користь осіб, які не є резидентами Дія Сіті.

Отже, у разі прощення дебіторської заборгованості, яка виникла у платника до переходу на спеціальний режим оподаткування Дія Сіті, сума такої заборгованості включається до бази оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах як сума фінансової допомоги, наданої особі, яка не є резидентом Дія Сіті – платником податку на особливих умовах, яка не підлягає поверненню.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку