Новини

Грошова компенсація невикористаних відпусток мобілізованим працівникам

08.05.2024
Тема:

Цьому питанню була приділена основна увага під час інформаційного семінару, який на машинобудівному підприємстві провели посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області. Вони нагадали, що наприкінці минулого року до законодавства були внесені зміни.

Тож у статті 83 Кодексу законів про працю України та статті 24 Закону України «Про відпустки» відтоді зазначається, що працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, за їхнім бажанням та на підставі заяви виплачується грошова компенсація за всі не використані ними дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи.

Відповідна заява подається не пізніше останнього дня місяця, в якому працівник був увільнений від роботи у зв’язку з призовом на військову службу. Компенсуються всі дні невикористаних відпусток, накопичені на дату початку служби. Зароблені дні щорічної відпустки визначають пропорційно до відпрацьованого періоду, за який працівник не відгуляв відпустку. Не компенсуються відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини, а також додаткові відпустки постраждалим від Чорнобильської катастрофи, учасникам бойових дій, в зв’язку з навчанням, творчі відпустки.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку