Новини

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

06.05.2024
Тема:

Представляємо вам новий номер газети "Бухгалтерія: бюджет".

 

Директор початкової школи: посаду вводять, якщо учнів не менше 20 чи 50?

 

 Податкові нюанси продажу активів

Поговоримо про податкові та бухгалтерські особливості продажу майна. І почнемо з податкових (в одному з наступних номерів розглянемо облікові питання продажу майна за Порядком № 803).

 

✅ Декор інтер’єру приміщення установи: обліковуємо витрати

Дбайливий керівник прагне зробити перебування працівників у робочих приміщеннях (офісах, кабінетах) більш комфортним. Шалений ритм і психологічне напруження можуть бути компенсовані завдяки таким простим речам, як квіти в красивому горщику, картина з пейзажем, штори в спокійних тонах, акваріум з рибками, клітка з птахами або мапа світу чи рідної країни. А не менш корисними і дієвими для розвитку дітлахів є правильно підібрані предмети інтер’єру та «живі» куточки в закладах освіти, де діти знайомляться з навколишнім світом і пізнають прекрасне. Своєю чергою, перед бухгалтером постають питання обліку всієї цієї краси. Про це і поговоримо в матеріалі.

 

 Бартер та зарахування однорідних зустрічних вимог: чому НЕ рекомендовані бюджетним установам?

Бюджетні установи можуть бути учасниками цивільно-правових та господарських відносин (найяскравіший приклад — це публічні закупівлі, без яких не обходиться діяльність жодної установи). І, як відомо, господарське та цивільне законодавство розглядають такі варіанти відносин, як бартер чи припинення договірних відносин шляхом зарахування однорідних зустрічних вимог. Однак не будемо першовідкривачами, якщо скажемо, що в бюджеті такі операції категорично не рекомендовані. Пов’язано це з вимогами і бюджетного, і закупівельного законодавства. Тож далі розкажемо про все детальніше.

 

✅ Дата огляду МСЕК пізніша, ніж дата встановлення інвалідності: як оплачувати ЕЛН?

Працівниці відкрито електронний лікарняний листок (ЕЛН) з 30.04.2024 по 02.05.2024 (3 к. дн.). 03.05.2024 працівниця принесла Повідомлення установі про результати огляду МСЕК. І в ньому зазначено, що інвалідність встановлено з 01.05.2024, а дата огляду — 02.05.2024. Чи оплачувати 2 травня — день огляду МСЕК, який відбувся після встановлення інвалідності? Якщо 02.05.2024 не підлягає оплаті, то чи можна на цей день надати щорічну відпустку?

 

 

Повний зміст номера можна переглянути ТУТ

 

Ці та інші питання розглянуті фахівцями редакції в новому номері газети «Бухгалтерія: бюджет» з  урахуванням роз'яснень міністерств, податкової та інших органів.

 

Як і раніше окремий номер можна замовити на сайті.

Вартість номера — 100 грн.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку