Новини

На період воєнного стану призупинено обов’язок розміщення на вебсайтах інформації про держмайно, що не використовується

06.05.2024

Як відомо, абз. 6–8 п. 4 Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою КМУ від 08.11.2007 № 1314 (далі — Порядок № 1314), передбачають таке.

Суб’єкти господарювання, на балансі яких перебуває майно, первісна (переоцінена) вартість якого перевищує 50 тис. грн та яке не використовується, у тому числі морально застаріле та фізично зношене, подають щомісяця до 10 числа інформацію про таке майно суб’єктам управління.

Суб’єкт управління з метою ефективного використання та безоплатного передання такого майна іншим суб’єктам господарювання, що належать до сфери його управління, або іншим суб’єктам управління оприлюднює отриману інформацію на власному офіційному вебсайті.

Відсутність протягом 30 робочих днів із дня оприлюднення інформації стосовно морально застарілого та фізично зношеного майна пропозицій щодо його передання може використовуватися під час списання такого майна як підтвердження неможливості його безоплатного передання в установленому порядку.

Постановою КМУ від 12.04.2024 № 427 внесено зміни, якими передбачено, що в період воєнного стану зупиняється дія абз. 6–8 п. 4 Порядку № 1314.

Вважаємо, якщо місяцеві порядки списання комунального майна містять аналогічну норму, то слід внести зміни і також призупинити їхню дію на час воєнного стану.

Постанова № 427 набрала чинності 16.04.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку