Новини

Запрацювали нові правила для захисту дизайнів

03.05.2024
Тема:

Відтепер, коли ви створюєте щось нове та креативне, ви можете захистити його дизайн від копіювання. Промисловий зразок – це спосіб захисту зовнішнього вигляду вашого продукту, будь то меблі, упаковка або інше. Порядок подання заявки на промисловий зразок врегульовано новим наказом Міністерства економіки  України (№ 6237), який вступив в дію з 1 травня.

«Міністерство активно працює над розширенням можливостей бізнесу для використання інструментів охорони креативних рішень. Зовнішній вигляд промислових виробів відіграє ключову роль у просуванні продукції на ринку. Тому створення швидкого та прозорого механізму реєстрації прав на промислові зразки має сприяти бізнесу в отриманні охорони та виведенні своїх інноваційних продуктів на ринок. Оновлені Правила містять новели щодо електронного документообігу, а також включають положення, які дозволятимуть бізнесу оперативно управляти та комерціалізувати цей інтелектуальний актив ще на стадії реєстрації», - зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Наказом визначаються правила подачі заявки на промисловий зразок, перелік документів, які потрібно надати, процедура проходження експертизи. Ухвалення нового порядку допоможе виробникам продукції зареєструвати її дизайн швидко й легко, убезпечивши її від копіювання, та спокійно розвивати свій бізнес.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку