Новини

Внесено зміни до Порядку організації та функціонування пунктів незламності

08.04.2024

Постановою КМУ від 29.03.2024 № 352 внесено зміни до Порядку організації та функціонування пунктів незламності, затвердженого постановою КМУ від 17.12.2022 № 1401 (далі — Порядок № 1401)

Встановлено, що Порядок № 1401 визначає вимоги до розгортання та діяльності пунктів незламності в разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пов’язаних із припиненням (порушенням) роботи систем централізованого водопостачання, водовідведення, електро-, газо- і теплопостачання та всіх видів електронних комунікаційних послуг, у мирний час та в умовах правового режиму воєнного стану.

Новими пп. 15 та 16 Порядку № 1401 встановлено, що після припинення або скасування воєнного стану:

  • міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, обласні, Київська міська держадміністрації (військові адміністрації) та органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання державної та приватної форми власності (за згодою) утримують пункти незламності в готовності до розгортання та використання у випадках, передбачених п. 1 цього Порядку;
  • міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та їх територіальні органи, обласні, Київська міська держадміністрації (військові адміністрації) та органи місцевого самоврядування, якими організовано розгортання та функціонування стаціонарних і мобільних пунктів незламності, згідно із законодавством забезпечують збереження комплектації пунктів незламності відповідно до примірного переліку, визначеного в додатку 2 до Порядку № 1401.

Постанова № 352 набирала чинності 03.04.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку