Новини

Установи природно-заповідного фонду: 50 % надходжень від платних послуг можна направляти на преміювання працівників, які їх надають

01.04.2024

Постановою КМУ від 22.03.2024 № 314 внесено зміни до постановляючої частини постанови КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами природно-заповідного фонду» від 28.12.2000 № 1913.

Як і раніше, передбачено, що кошти, які надходять до бюджетних установ природно-заповідного фонду від надання платних послуг, використовуються відповідно до законодавства та згідно з кошторисом цих установ. Однак тепер додано, що до 50 % зазначених надходжень направляється на преміювання працівників відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи під час організації та надання таких послуг.

Пунктом 2 постанови № 314 наказано розпорядникам бюджетних коштів, до сфери управління яких належать бюджетні установи природно-заповідного фонду, забезпечити постійний контроль за використанням коштів спеціального фонду державного бюджету, що спрямовуються на преміювання працівників, зокрема керівників таких установ.

Постанова № 314 набрала чинності 26.03.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку