Новини

Постачальники для ЗСУ зможуть працювати у прибуток, Зеленський підписав зако

15.03.2024
Тема:

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо удосконалення правового регулювання ціноутворення в оборонних закупівлях під час дії правового режиму воєнного стану.

За його словами, відповідний проєкт закону розв'язує проблему між ДАСУ та постачальниками щодо військових закупівель стосовно рівня прибутку.

Законопроєкт, зокрема, доповнює ст. 30 закону «Про оборонні закупівлі» частиною шостою, яка внормовує рівень прибутку при придбанні товарів, робіт і послуг оборонного призначення, а також інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки та оборони під час дії правового режиму воєнного стану, що здійснюється за неконкурентною процедурою закупівель або без проведення видів (процедур) закупівель, визначених законодавством.

Раніше міністр економіки Юлія Свириденко зазначала, що розвиток українського ОПК – це гарантія забезпечення обороноздатності держави та драйвер зростання економіки країни. «Оборонний сектор уже забезпечив плюс 3,6% до ВВП країни, але його можливості значно більші», – додала вона.

З його ухваленням проблема буде розв'язана для всіх підприємств, які з початку дії воєнного стану виконували державні оборонні замовлення.

Таким чином, ухвалення закону розв'яже проблему з трактуванням норм щодо прибутку підприємств ОПК на користь бізнесу.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку