Новини

Забезпечення органів прокуратури транспортними та матеріально-технічними засобами: затверджено новий порядок

08.03.2024

Наказом Генпрокурора від 12.02.2024 № 27 затверджено новий Порядок забезпечення органів прокуратури транспортними і матеріально-технічними засобами.

Його дія поширюється на Офіс Генерального прокурора, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, обласні, спеціалізовані на правах обласних прокуратури.

Він визначає загальні засади забезпечення органів прокуратури транспортними і матеріально-технічними засобами в межах видатків на їх утримання, затверджених у Державному бюджеті України, відповідно до вимог законодавства.

Термін «матеріально-технічні засоби» означає продукцію, об’єкти будь-якого виду та призначення, вироби, устаткування, технології, засоби зв’язку, офісну та комп’ютерну техніку, устаткування та приладдя, серверне, комутаційне, комунікаційне обладнання та відповідне програмне забезпечення до них, запасні частини для транспортних засобів і вказаної техніки, пально-мастильні матеріали, друковану продукцію, спеціальний одяг, меблі, побутову техніку, будівельні матеріали, інвентар, інструменти та засоби для господарської діяльності, спеціальні засоби, засоби індивідуального (особистого) захисту, нематеріальні активи тощо.

Попередній наказ Генпрокурора «Про затвердження Порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України» від 09.07.2020 № 316 втратив чинність.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку